wtorek, 3 marca 2015

Skosztowałam, spróbowałam - Zasmakowało !!!

Dwa w jednym czyli jak połączyć przystawkę z deserem ;) żeby danie główne wypadło jak najładniej...
Wybaczcie porównanie ale nie mogłam się powstrzymać :)
Puder Utrwalająco-Matujący Prime'n set firmy Gosh to idealny początek i koniec makijażu.
Ten delikatny transparentny produkt został stworzony na bazie minerałów i mączki ryżowej.
Nie zapycha porów i nie tworzy efektu maski.


Stosowany jako baza wygładzająca pod np. puder prasowany lub sypki puder mineralny
daje efekt  wygładzenia skóry, zniwelowania delikatnych zmarszczek mimicznych oraz rozszerzonych porów i matuje skórę już przed położeniem pudru właściwego.
Może być również zastosowany jako transparentne wykończenie płynnego podkładu, wtedy utrwala makijaż i matuje na dość długo.
Nie oczekujemy jednak cudów... wiadomo ze efekty będą tez uzależnione od rodzaju naszej cery i poziomu pielęgnacji jaki jej codziennie zapewniamy. 
Jeżeli masz skore tłustą musisz dodatkowo stosować preparaty do takiej właśnie skory aby zapewnić sobie jak najdłuższą trwałość makijażu.  Przy cerze suchej i braku odpowiedniego nawilżenia puder może (ale nie musi) uwydatniać suche skorki które są czasem zmorą nawet dla osób o skórze normalnej.


 Małe poręczne opakowanie mieści 7g delikatnej mgiełki moim zdaniem niezbędnej w każdej kosmetyczce a wygodny dozownik z siateczką umożliwia wykorzystanie tylko takiej ilości jakiej potrzebujemy.
Najwygodniej nałożysz go pędzlem okrężnymi ruchami do zewnątrz ;)
Dzięki delikatnej teksturze nie da się nim zrobić smug ale zawsze warto pamiętać ze na twarzy mamy delikatny meszek który przypudrowany w odpowiednik kierunku daje efekt naturalnego i nie widocznego makijażu.


Puder Prime'n set  Gosh jest bardzo dobrym produktem wysokiej jakości :) w trakcie testów na organizmie żywym ( czyli ja ) takim który potrafi "zapchać się" nawet najlepszym i najbardziej naturalnym kosmetykiem muszę stwierdzić , ze dla mnie jest to absolutna rewelacja!!!
Natomiast testując jego zalety na moich klientkach i koleżankach stwierdzam, że tak jak to zwykle bywa nie na każdej twarzy uzyskamy ten sam oczekiwany efekt. Jednak w skali od 1-5 daje mu 5 ze względu na to jak się nim i z nim pracuje, może nie każda buzia będzie matowa cały dzień ale na pewno jest to produkt godny uwagi i testowania zarówno w warunkach domowych jak i sesyjnych , studyjnych itp...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz